Wyciągi są nieczynne


Dla zainteresowanych funkcjonowaniem wyciągów na Łysej Górze w sezonie 2018/2019 przekazuję następującą informację - źródło: aesculap.com.pl - oficjalna strona Aesculapa *). "Wiadomość z dnia 15.12.2018.Ośrodek Łysa Góra w Dziwiszowie jest aktualnie nieczynny. Biuro szkoły narciarskiej AESCULAP nie udziela informacji na temat warunków atmosferycznych i terminu uruchomienia stacji. Nie prowadzimy także zapisów na lekcje indywidualne z instruktorem (do odwołania). Szkoła prowadzi natomiast zajęcia dla uczestników, w ramach całosezonowego szkolenia (X. 2018 - III. 2019) - grupowe zajęcia nauki jazdy na nartach odbywają się w Czarnowie. Za utrudnienia przepraszamy".


*) Uwaga - aktualizacja. Jesteś na moim prywatnym fotoblogu. A znana od 2003 roku lat domena (byłem jej założycielem) aesculap.com.pl jest obecnie moją własnością - nabyłem ją w dniu 27.08.2019.
Michał Rażniewski


Najważniejsze są dla mnie zdjęcia Sudetów Zachodnich i Jeleniej Góry. Kiedy tylko mam chwilę czasu, idę pieszo w plener i bez pośpiechu ustawiam aparat lub kamerę na statywie, w spokoju kadruję obrazy…

Popularne posty z tego bloga

Jelenia Góra pośród gór

Wszystkie drogi prowadzą na Łysą Górę